חבילות SMS לעסקים

אנו מציעים חבילות SMS לעסקים במחיר הזול בתחום כולל שימוש בתכנה חכמה ופשוטה לשליחת הודעות SMS דרך המחשב.
כלי זה יכול לשמש את העסק להפצת מבצעים ללקוחותיו והן לתקשורת פנים ארגונית ועוד.
התקשורת עומדת בבסיס הפעילות של כל עסק. בין אם מדובר בתקשורת בין אנשי העסק עצמו, תקשורת מול ספקים או מול לקוחות, מובן מאליו שהעסק זקוק לתשתית שתאפשר לעשות זאת בצורה זולה ופשוטה. כאשר מדברים על התחום הסלולרי, אפשר להצביע על עובדה מרכזית אחת: חבילות SMS משתלמות לעסקים, מאפשרות התנהלות יעילה וחסכונית.

נקודת המוצא: על הודעות לא צריך לשלם הרבה

העסק הממוצע נוטה להתבסס על תקשורת באמצעות הודעות SMS יותר מאשר האדם הפרטי, ולא קשה להבין מדוע. הוא נוטה לתקשר עם גורמים רבים לאורך היום, כאשר ייתכן בהחלט שצורת ההתקשרות המועדפת תהיה בהודעה כתובה; חשבו על התכתבות בסביבת עבודה, בה לא מעוניינים לדבר בקול על מנת לא להפריע לעובדים האחרים, למשל, או על התכתבות במהלך ישיבה עסקית.

יש לציין, יחד עם זאת, שבעקבות המהפכה הסלולרית של השנים האחרונות גם לקוחות פרטיים עשויים לרכוש חבילות של מאות ואלפי הודעות SMS, כך שהחבילות האלה אינן נחלתם של אלה המשתייכים למגזר העסקי בלבד. ועדיין, עסקים שרוכשים חבילות מרוכזות לעובדים יכולים לקבל תנאים מועדפים פי כמה ביחס למגזר הפרטי – בתחום הסלולר, כידוע, ככל שמספר המנויים והחבילות גדול יותר, כך עשויים התנאים להשתפר בהתאם.

ההבדל העיקרי: מערכת לשליחת הודעות SMS

היבט משמעותי וייחודי יותר של חבילות SMS לעסקים הוא שרבות מהן מציעות את האפשרות החיונית של משלוח הודעת SMS אחידה לקבוצה גדולה של אנשים: עובדים, לקוחות פוטנציאליים או קיימים וכן הלאה. כיום, יש מערכות ממוחשבות שמאפשרות לשלוח את ההודעות האלה בצורה פשוטה, אפילו בלחיצת כפתור, כאשר השירות ניתן תמורת סכום מינימלי.

את ההודעות האלה ניתן לתזמן, כך שיישלחו לרשימת התפוצה במועד שנקבע מראש, כשחלק מהמערכות מאפשרות גם שילוב של עמודי נחיתה שיווקיים. אלה יכולים להפוך את ההודעות למרשימות יותר, להבליט את ייחודיות העסק ולכן גם להגדיל את הסבירות למענה הרצוי מצד מי שמקבל את ההודעה.

אנחנו מציעים עבורכם חבילות SMS לעסקים שמשנות את חוקי המשחק בתחום – מערכת חכמה שמאפשרת לבצע את התהליך בצורה מהירה ופשוטה, עם אפשרויות התאמה רבות לצורכי המשתמשים. כמו כן, אנחנו מתחייבים למחיר הזול בשוק.

sms-bussines
sms לעסקים
סגירת תפריט
Call Now Button
דילוג לתוכן